Drodzy Państwo,
Czy wiecie, że tej jesieni Przystań Szkraba obchodzi swoje 15 urodziny?
Z tej okazji zapraszamy serdecznie do wspólnego świętowania !
Spotykamy się w gronie pracowników, terapeutów, naszych stałych klientów i nowych rodziców a także znakomitych gości. Nasza przystaniowa rodzina jest tak duża, że nie mieści się nawet w obu naszych lokalach, dlatego zdecydowaliśmy się przenieść do przestrzeni Internetu, organizując spotkanie w formie bezpłatnego webinaru, tak aby znalazło się miejsce dla wszystkich. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie w tym spotkaniu coś ciekawego dla siebie.
Ten bezpłatny event to niepowtarzalna okazja, żeby poznać naszą historię, nasz zespół, nasze wartości a także marzenia i plany na przyszłość.
Jeśli chcecie wiedzieć
  • jak się to wszystko zaczęło?
  • jak rozwijała się Przystań?
  • który z terapeutów pracuje najdłużej?
  • co nowego nas czeka?
  • te i inne ciekawostki czekają na odkrycie
Specjalnie dla Państwa zaprosiliśmy p. Alinę Smyczek i p. Maję Kłodę Leszczyńską, terapeutki i specjalistki z dziedziny komunikacji alternatywnej oraz  p. Karolinę Celitan terapeutkę, superwizorkę i  diagnostkę spektrum autyzmu, które podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.
W czasie webinaru nasi eksperci odpowiedzą na pytania zadane przez uczestników na żywo oraz wcześniej w specjalnie przygotowanym formularzu, do którego link wyślemy po zarejestrowaniu się na wydarzenie.
Na spotkanie zapraszamy 21.11.22 (poniedziałek) w godzinach 19:00-21:00. 
Aby się zarejestrować wystarczy kliknąć link: https://przystanszkraba.clickmeeting.com/15…/register
Serdecznie zapraszamy, świętujcie razem z nami!!
Maja Szymor i Maria Skrzypiec Sjoholm