Drodzy Państwo,
Serdecznie zapraszamy na wydarzenie online – live z Panią Mają Szymor oraz Panią Agnieszką Sułkowską – 27.05. g. 18:00 ❗
Temat spotkania to ,,Polscy Spellersi” – czyli nastoletnie osoby niewerbalne
W czasie spotkania odbędzie się również oficjalna premiera publikacji „Spektrum – i co dalej?” która zawiera listy rodziców, terapeutów i samorzeczników – spellersów związanych z Przystanią Szkraba.
Publikacja będzie dodawana bezpłatnie do każdej diagnozy wykonywanej w Ośrodku.
Kilka słów na temat prelegentów:
Maja Szymor – współzałożycielka Przystani Szkraba, absolwentka wydziału psychologii UW. Psycholog dziecięcy i terapeuta AAC z ponad 19 letnim doświadczeniem w pracy z dziećmi. Wicedyrektor Poradni Przystań Szkraba. Jej pasją jest praca z dziećmi i młodzieżą z autyzmem. W Przystani współtworzy i superwizuje zespół terapeutów oraz prowadzi terapię najczęściej osób niemówiących z autyzmem. Uczestniczy także w procesach diagnostycznych w kierunku spektrum autyzmu w zespole Przystani Szkraba. Szkoli studentów i stażystów, czasem także nauczycieli – wprowadzając ich w świat osób z autyzmem. Uwielbiana przez dzieci, ceniona przez rodziców, a także pracowników.
Agnieszka Sułkowska – autorka bloga i strony „Autyzm po ludzku”, psychoedukatorka, aktywistka na rzecz pomocy rodzicom dzieci z ASD. Prywatnie osoba w spektrum oraz mama trójki dzieci ze spektrum autyzmu.
Wydarzenie będzie bezpłatne, serdecznie zapraszamy !
https://www.facebook.com/events/649910080652628?ref=newsfeed